Drukarka do kart plastikowych Magicard 300 Duo do szkół, wydruk legitymacji

5 250,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 szt.
  • SCX-5835FN

Solidne, trwałe i niezawodne rozwiązanie do dwustronnego drukowania kart plastikowych. Spełni oczekiwania każdej firmy czy szkoły, która chce w ciągu jednego roku drukować do 10 000 zabezpieczonych identyfikatorów.

 

Elastyczna - podajnik na 100 kart oraz otwór do podawania ręcznego umożliwia łatwe drukowanie zarówno seryjne jak i pojedynczych kart.

Łatwa w użyciu - atrakcyjny wygląd, wielokolorowy wyświetlacz LCD z przyciskami wyboru menu w języku polskim, złącza USB i Ethernet w standardzie, łatwa w konfiguracji i użytkowaniu, posiada sterowniki do Windows, Mac OS X, oraz Linux (CUPS) i zapewnia niezawodne drukowanie przez wiele lat a na dodatek jest objęta 3-letnią gwarancją .

Bezpieczna - umożliwia wykorzystanie własnych wzorów HoloKote™ i HoloPatch™ - zabezpieczeń przed nieautoryzowanym kopiowaniem kart. Nie pozostawia w pamięci danych możliwych do odzyskania przez nieupoważnione osoby.

- Drukarka Magicard 300s duo z dupleksem - 5250zł z podatkiem vat 23%,

- Taśma kolorowa YMCKO na 300 wydr. + rolka wymienna - 350zł z podatkiem vat 23%,

- Oprogramowania Badgemaker Base BMBase, licencja dożywotnia, bez ograniczeń, można je używać do innych projektów - 1100zł z podatkiem vat 23%

Cena brutto za pakiet 6700zł.

W przypadku zwolnienia z vat drukarka + akcesoria vat 0% + oprogramowanie 23% - razem 5652,85zł

Blankiet i hologramy nabywa się zgodnie z wytycznymi w sposób samodzielny.

Możliwość dokupienia usługi instalacji wraz z szkoleniem  - 400zł netto

INNY
SCX-5835FN
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt